Privatumo politika

Duomenų apsauga

Kad pirkdami amberdesign.lt galėtumėte jaustis saugiai, visi vartotojų pateikti duomenys saugomi nuo trečiųjų asmenų, kadangi Jūsų pasitikėjimas mus įpareigoja užtikrinti kuo griežčiausią apsaugą. amberdesign.lt saugo pateiktus duomenis ir naudoja juos tik tiesioginiam užsakymų vykdymui. Mes griežtai atmetame galimybę, kad Jūsų duomenys bus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina vykdant Jūsų užsakymą!

2 svarbios nuorodos:
Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus serveris su SSL-technika (Secure Socket Layer) ir 128 baitų kodavimu. Tokiu būdu Jūsų duomenys saugiai ir pašaliniams asmenims neįskaitomu formatu perduodami tiesiogiai mums.
Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius. Prašome nedelsiant informuoti banką, jei pastebėsite, kad kažkas neteisėtai naudojasi Jūsų duomenimis.
Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Duomenų apsaugos įstatymo (BDSG) ir Elektroniniu būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymo (TDDSG) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami išskirtinai aiškiems tikslams ir saugomi ne ilgiau, nei tai būtina.

Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu info@amberdesign.lt

Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą tretiesiems asmenims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius mūsų partnerius, teikiančius paslaugas, kuriems šie duomenys yra būtini. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs būtini duomenys.

Kaip pirkti

Mūsų elektroninėje parduotuvėje apsipirksite greitai ir patogiai. Prekės užsakymą sudaro keturi žingsniai:
1. Krepšelis
Išsirinkę norimą prekę, spauskite šalia jos esantį mygtuką „Pirkti“ ir prekė automatiškai bus perkelta į Jūsų prekių krepšelį, kuris matomas viršutiniame dešiniame ekrano kampe, nuorodoje „Krepšelis“. Bet kuriuo metu Jūs galite pasitikrinti, kokios prekės yra Jūsų prekių krepšelyje, tereikia spustelėti ant nuorodos „Krepšelis“. Jei norite baigti pirkimo procesą ir atsiskaityti už prekes, užėję ant nuorodos „Krepšelis“ spauskite „Pirkti“. Atsidariusiame puslapyje, jei norėsite, galėsite pakeisti prekių kiekį įrašę naują kiekį ir paspaudę žalią perskaičiavimo mygtuką. Taip pat, jei norėsite, galėsite ištrinti prekę iš krepšelio, paspaudę raudoną mygtuką. Jei viskas tinka, spauskite nuorodą „Pradėkite savo užsakymą“.
2. Registracija
Šiame etape Jums reikės įvesti/patvirtinti savo duomenis ir nurodyti pristatymo adresą. Vadovaudamiesi pateiktais duomenimis perduosime prekes kurjeriui, todėl labai svarbu tiksliai nurodyti pristatymo adresą ir užtikrinti galimybę nurodytu adresu priimti prekes. Asmeninius duomenis galite pateikti dviem būdais:
– Be registracijos, tokiu atveju įvesti duomenys nebus išsaugoti Jūsų pirmąjam užsakymui.
– Užsiregistruodami, šiuo atveju Jūs naudositės registruoto vartotojo teikiamais privalumais: Jums nereikės kaskart suvedinėti kliento duomenų iš naujo; Jums pageidaujant, nurodytu el. paštu bus siunčiama informacija apie specialius pasiūlymus ir vykdomas akcijas; Jums bus suteikta galimybė stebėti Jūsų užsakymo būseną ir matysite savo užsakymų istoriją.
3. Apmokėjimas
Šiame žingsnyje Jums reikės pasirinkti prekių apmokėjimo būdą.
4. Užsakymas
Paskutiniame žingsnyje Jūs turite patvirtinti, kad esate susipažinę su „Sąlygomis“ bei „Pinigų grąžinimo“ taisyklėmis – tereikia sudėti varneles ties šiomis nuorodomis. Šiame puslapyje pateikiama visa su Jūsų užsakymu susijusi informacija, viską sutikrinę, patvirtinkite užsakymą spausdami „Pateikti užsakymą“.
__________________
Štai ir viskas! El. paštu gausite užsakymo patvirtinimą, kuriame dar kartą bus pateikta informacija apie Jūsų užsakymą. Kilus klausimams ar problemoms dėl pirkimo proceso, kreipkitės el. paštu info@amberdesign.lt